1

Hoe verreken ik de kosten van mijn laadpaal met mijn werkgever?

Ik gebruik mijn eigen laadpaal zowel privé (auto van mijn vrouw) als zakelijk (auto van de zaak). Hoe zorg ik er voor dat alleen de zakelijke kosten verrekend worden met mijn werkgever?

Reacties

+2
EVExpert
Als je een slimme laadpaal hebt, met bijvoorbeeld een backoffice van Last Mile Solutions, dan kun je het laadstation openstellen voor publiek gebruik. De kosten worden dan automatisch verhaald op de laadpas die gebruikt wordt bij het laadstation. Je hebt dan dus wel een laadpas van de zaak nodig, maar die heb je waarschijnlijk al.

Ons forum kan jouw hulp goed gebruiken!

Heb jij ervaring met de auto's van Onbekend en hebben de onderwerpen laadpaal , laadkosten , last mile solutions en laadpas geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische EV fansite te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
1
DEELNEMERS
1
WEERGAVES
173